Venkovní sauna Square 200x200

75 990 Kč vč. DPH

Jednoduchá venkovní sauna čtvercového tvaru o vnějším rozměru 200x200 cm je vhodná pro každého, kdo hledá ekonomické řešení venkovní sauny. Sauna je vyrobena ze severského smrku. Vytápění je možné kamny na dřevo nebo na elektřinu. Sauna je dodávána včetně dřevěné podlahy. 

75 990,00 Kč

Venkovní sauna Square je vyrobena z masivních 4,5 cm širokých prken ze severského smrku. Vnější rozměr sauny je 200x200 cm, vnitřní pak 174x174 cm. Součástí sauny je i smrková podlaha. Obsahuje dvě smrkové lavice nad sebou, které jsou vhodné pro sezení, alternativně i pro ležení. Dveře jsou uchyceny v dřevěném rámu a jejich výplň zajišťuje bezpečnostní kalené sklo. Střechu sauny tvoří šedý asfaltový šindel.

Vytápění sauny

Saunu lze vytápět kamny na elektřinu s ovládáním na plášti nebo kamny na dřevo s komínem, alternativně lze elektrická kamna doplnit řídící jednotkou pro pohodlnější ovládání a dosažení vyšší teploty. Nejčastěji používaná kamna naleznete zde. Nevíte, zda zvolit kamna na elektřinu nebo na dřevo? Přečtěte si článek na našem blogu.

Impregnace sauny

Vnější část sudu je třeba kvůli působení povětrnostních vlivů naimpregnovat. Za příplatek vám rádi saunu natřeme naší lazurou dle vzorníku níže. Nabízíme 10 různých odstínů.

1 - antracit
2 - bezbarvý 
3 - modřín
4 - kaštan
5 - mahagon
6 - hnědá
7 - palisandr
8 - rustikální dub
9 - stříbrná šedá
10 - světlý dub

Dodání

Sauna Square je ve většině případů dodávána v kuse na paletě, udávaná cena je tedy za smontovanou saunu (vč. kamen, případně komínu). Vykládka je možná např. za pomoci jeřábu, případně můžeme za příplatek paletu opatřit pojezdovými kolečky. Z tohoto důvodu je možné venkovní sauny dodávat i v zimních měsících.

Kontaktní formulář

Venkovní sauna Square 200x200