Postup realizace

1. poptávka

Zaujali jsme vás a rádi byste s námi probrali projekt vaší sauny? Výborně, budeme rádi, když nám zašlete poptávku. Ať už je vaše představa sauny zcela konkrétní nebo jste ve výběru teprve na začátku, můžete využít následující způsoby předání poptávky:

K poptávce můžete přiložit váš projekt, nákres vaší představy či fotografii prostoru, ale rozhodně to není podmínkou!

2. upřesnění informací

Po přijetí poptávky vás budeme kontaktovat, abychom si ujasnili vaši představu, doplnili případné chybějící informace a stručně představíme vhodné varianty řešení. Zkrátka se "naladíme na stejnou vlnu". 

Vážíme si vašeho času a proto budeme respektovat vaše případné požadavky, jakým způsobem je nejvhodnější vás kontaktovat (telefonicky nebo e-mailem). Pokud je projekt rozsáhlejší, můžeme se spojit i přes videohovor.

3. návrh a cenová nabídka

Po ujasnění vaší představy a doplnění potřebných informací vám na e-mail zašleme cenovou nabídku, návrh dispozice sauny a 3D vizualizaci, abyste si mohli lépe představit, jak by mohla vaše budoucí sauna vypadat.

Samozřejmě se může stát, že se návrhem provedení netrefíme hned napoprvé. Cenovou nabídku a vizualizaci lze dále upravovat dalšími verzemi do té doby než budete maximálně spokojeni. Můžeme vyzkoušet hned několik variant obkladu, designu interiéru či technologie. Vždy budete mít možnost výběru.

4. zaměření a podpis smlouvy

Po odsouhlasení cenové nabídky za vámi přijedeme na místo realizace vaší budoucí sauny. Co se bude dít?

  • zaměříme si prostor, kde bude sauna umístěna, abychom mohli vypracovat podklady pro výrobu;
  • projdeme si společně stavební připravenost a dohodneme se, co je třeba ještě před samotnou realizací dodělat;
  • prohlédnete si vzorky dřev, zrekapitulujeme si a finálně potvrdíme provedení sauny;
  • doladíme případné detaily, které byly zaměřením zjištěny;
  • podepíšeme smlouvu o dílo.


5. výroba a realizace

Na základě potvrzené cenové nabídky, uhrazené zálohy, podepsané smlouvy a zaměření prostoru zadáme saunu do výroby. Následně si v dílně vyrobíme a připravíme k převozu potřebné komponenty pro vaši saunu. V dohodnutý termín dorazíme na místo a saunu namontujeme. 

Standardní sauna se většinou montuje 2 - 3 dny, ale samozřejmě záleží na provedení a velikosti sauny. Odhad délky trvání montáže budete samozřejmě vědět s předstihem, abyste si vše mohli naplánovat dle vašeho časového harmonogramu.

6. předání sauny a první saunování

Po dokončení montáže saunu samozřejmě otestujeme, abychom měli jistotu, že ji předáváme plně funkční. Nedílnou součástí předání sauny je samozřejmě také zaškolení - ukážeme vám, jak saunu ovládat a jak o ni pečovat, aby vám vydržela krásná po dlouhá léta. Doporučíme a případně i dodáme vhodné přípravky. Následně společně podepíšeme předávací protokol a z místa odjíždíme. V případě, že si s čímkoliv nebudete jisti, budeme k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

Nyní už nic nebrání prvnímu saunování v nové sauně. Tak vzhůru do toho!

Poptávkový formulář

Máte zájem o saunu na míru? Dejte nám vědět, jak by měla vypadat! Ozveme se Vám co nejdříve.