Stavba sauny svépomocí

Možná jste již někde slyšeli, že stavba sauny svépomocí není dobrý nápad a je nutné ji svěřit do rukou profesionálům. Z našich zkušeností víme, že to není tak úplně pravda. Saunu si dokáže vyrobit a postavit i průměrně zručný kutil, který má k dispozici dostatek času a potřebných informací.

Rádi Vám podáme pomocnou ruku! Máme zkušenosti se stovkami realizací a rádi se o naše know-how podělíme. Budeme Vaším parťákem.

Jak spolupráce s námi funguje?

Kontaktujte nás

Sdělte nám svou představu o Vaší nové sauně. Můžete využít kontaktní formulář na této stránce, napsat e-mail na info@saunako.cz nebo zavolat na tel.: 735 000 996.

Navrhneme řešení

Na základě našich zkušeností se stavbou saun zdarma zpracujeme půdorysný návrh budoucí sauny, prodiskutujeme společně způsob výstavby a zodpovíme Vaše dotazy.

Výběr produktů

Navrhneme vhodné materiály od konstrukčních prvků přes saunové palubky až po osvětlení a doplňky. Prodiskutujeme použití vhodné technologie, aby vše fungovalo, jak má.

Cenová nabídka

Vypracujeme soupis produktů, které budete potřebovat. Vypočítáme potřebné množství, abyste neměli zbytečné prořezy.

Dodáme materiál

Objednaný materiál Vám doručí přepravní společnost pečlivě zabalený na paletě. Nic už nebude bránit v budování zbrusu nové sauny.

Poradíme při montáži

Pokud si při samotné výrobě a montáži nebudete s něčím vědět rady, nenecháme Vás v tom. Budeme Vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

Jaký materiál dodáváme?

Prohlédněte si, jaký materiál a technologie používáme nejčastěji.

Poptávkový formulář

Máte zájem o dodání materiálu pro stavbu sauny? Vyplňte náš poptávkový formulář a budeme Vás obratem kontaktovat.