Sudová sauna 200 cm smrk

61 190 Kč vč. DPH

Sudová sauna o délce 200 cm je vhodná ideálním ekonomickým řešením venkovní sauny pro 2 - 4 osoby. Výška sauny je 200 cm. Saunu můžete dle vlastních preferencí vytápět elektrickými kamny nebo kamny na dřevo s komínem. Venkovní sauna je vyrobena z robustních smrkových prken o šířce 45 mm. Součástí dodání jsou lavice, rošt, prosklené dveře v dřevěném rámu i střešní krytina - šedý asfaltový šindel.

61 190,00 Kč

Sudová sauna představuje ekonomické a zároveň plně funkční řešení venkovní sauny. Vzhledem k jejímu tvaru v sauně dosáhnete optimálního rozložení tepla a nevytápíte zbytečně prostor, který nevyužijete.

Konstrukce je vyrobena z masivních prken o šířce 45 mm, která jsou vyrobena z vysoce odolného severského smrku (původ: Litva). Smrkové jsou i další dřevěné prvky sauny jako lavice, stojné nohy, podlaha, podlahový rošt a rám dveří. Výplň dveří zajišťuje kvalitní tvrzené bezpečnostní sklo. Design sudu doplňují nerezové stahovací obruče, které dodávají sauně tradiční vzhled. Na střechu je použit asfaltový šindel šedé barvy. Sauna stojí na dvou stojných nohách, pod které je třeba připravit rovný a pevný podklad (např. asfaltové pásy, betonová deska, zemní vruty apod.) 

Varianta 200 cm je vhodná pro 2 - 4 osoby, které mohou sedět na dvou lavicích, které jsou umístěny naproti sobě po délce sudu.

Vytápění sauny

Saunu lze vytápět kamny na elektřinu s ovládáním na plášti nebo kamny na dřevo s komínem, alternativně lze elektrická kamna doplnit řídící jednotkou pro pohodlnější ovládání a dosažení vyšší teploty. Nejčastěji používaná kamna naleznete zde. Nevíte, zda zvolit kamna na elektřinu nebo na dřevo? Přečtěte si článek na našem blogu.

Impregnace sudu

Vnější část sudu je třeba kvůli působení povětrnostních vlivů naimpregnovat. Za příplatek vám rádi saunu natřeme naší lazurou dle vzorníku níže. Nabízíme 10 různých odstínů.

1 - antracit
2 - bezbarvý
3 - modřín
4 - kaštan
5 - mahagon
6 - hnědá
7 - palisandr
8 - rustikální dub
9 - stříbrně šedá
10 - světlý dub

Prosklení v sauně

Prosklené sauny se v posledních letech těší stále větší popularitě. V rámci nadstandardního provedení nabízíme zasklení zadní zadní stěny sudové sauny, a to buď prosklení kompletní, nebo prosklení poloviční.

Dodání

Naše sudové sauny jsou ve většině případů dodávány v kuse na paletě, udávaná cena je tedy za smontovanou saunu (vč. kamen, případně komínu). Vykládka je možná např. za pomoci jeřábu, případně můžeme za příplatek paletu opatřit pojezdovými kolečky. Z tohoto důvodu je možné venkovní sauny dodávat i v zimních měsících.

Poptávkový formulář

Sudová sauna 200 cm smrk