Interiérová sauna Yukon 200x170

91 900 Kč vč. DPH

Interiérová sauna Yukon je skvělou volbou pro ty, kteří hledají ekonomické, funkční a léty prověřené řešení vnitřní sauny, a zároveň se nechtějí ochudit o moderní design. Varianta sauny o vnějším rozměru 200x170 cm je vhodná pro 4 - 5 osob. Stěny jsou vyrobeny z kanadského jedlovce hemlock, který je odolnější vůči vlhkosti. Čelní stěnu tvoří celkové prosklení z bezpečnostního kaleného skla. Výhodou je, že sauna je dodávána včetně dřevěné podlahy, není tedy bezpodmínečně nutné mít připravenou keramickou dlažbu. Atraktivní design umocňuje křemencový kamenný obklad na zadní stěně sauny.

91 900,00 Kč

O vyhřátí sauny se postarají originální finská saunová kamna HARVIA Cilindro PC90 s ovládáním na plášti, do kterých se vejde až 80 kg saunových kamenů. Díky tomu se doporučuje saunovat se na nižší teplotu (do 85 °C) za častého polévání kamenů a využívání parních nárazů. V případě požadavku na vyšší teploty lze objednat kamna s externí řídící jednotkou. Více informací o této problematice najdete na našem blogu

Dispozici sauny tvoří jedna horní rohová lavice a spodní lavice podbíhající horní. Hloubka lavic je 45 cm.

Sauna je určena výhradně do temperovaných interiérů, přičemž kvůli proudění vzduchu je zapotřebí mezi stěnou sauny a stěnou místnosti ponechat alespoň 3 cm mezeru. Sauna je ve stěnách izolována od výšky 110 cm a samozřejmě také ve stropě, kde se zdržuje nejvyšší teplota. 

Vzhledem k jednoduchosti montáže saunu dodáváme jako stavebnici pro montáž svépomocí. Skládá se ze čtyř velkých panelů. 

Země původu: Čína (sériová výroba), technologie vytápění Finsko.

Součást balení:

sauna, topidlo HARVIA Cilindro PC90 9 kW, saunové kameny 80 kg, světlo se stínítkem HARVIA nerezové, žárovka E14, 25W, 3 m kabelu 2x1,5 mm (pro světlo), 3 m kabelu 5x2,5 mm (pro kamna), silikonová lišta dveří (po instalaci je třeba ji odstranit).

Poptávkový formulář

Interiérová sauna Yukon 200x170