Výroba sauny na míru

Na míru pro každého

Výroba sauny na míru je v dnešní době velmi oblíbená. Hlavní výhoda spočívá v tom, že sauna se může umístit kamkoliv, a to díky tomu, že je přesně vyrobena podle přání zákazníka. Sauna na míru může být umístěna do koupelny, pod šikminu, pod zkosený strop, do sklepa, ale i na zahradu nebo terasu. Jednoduše se tedy přizpůsobí jakémukoliv prostoru.

Další výhodou je, že se sauna může přizpůsobit požadovanému počtu osob a jejich potřebám. To znamená, že zákazník si může objednat saunu, která bude dokonale odpovídat jeho představám a požadavkům.

Investor si může vybrat prakticky jakýkoliv materiál, který se použije při výrobě sauny na míru. Nejčastěji se používá dřevo a sklo (prosklené stěny). Díky této volnosti výběru materiálu, si zákazník může navrhnout saunu, která bude dokonale odpovídat jeho vkusu a stylu domova.

Na míru lze vyrobit všechny typy saun - finské, infra, venkovní, ale i kombinované. Zákazník si tedy může navrhnout a nechat vyrobit saunu, která bude dokonale odpovídat jeho potřebám.

Osvětlení jako nedílná součást sauny na míru.

Pro relax a zdraví

Saunu na míru lze přizpůsobit i konkrétním zdravotním potřebám. Například pro osoby s nízkým krevním tlakem je ideální sauna s vyšší vlhkostí, pro ty s problémy s dýcháním se zase více hodí infrasauna. Naše firma se vždy snaží co nejvíce přizpůsobit požadavkům zákazníka a poradit mu s výběrem správného typu sauny.

Další výhodou sauny na míru je, že může být vyrobena s ohledem na energetickou úspornost. Například se může použít kvalitní izolace, energeticky úsporné osvětlení nebo moderní a úsporná saunová kamna. Tím se sníží provozní náklady a zároveň se sníží negativní vliv na životní prostředí. 


Reference

Prohlédněte si fotografie z našich realizací.

Spolupracujte s námi

V neposlední řadě je saunování vlastně příjemnou relaxací a způsobem, jak si na chvíli odpočinout a zrelaxovat. Sauna na míru tedy může být i estetickým prvkem interiéru, který zároveň přispívá ke zdraví a pohodě. Pokud tedy uvažujete o pořízení sauny na míru, neváhejte se na nás obrátit.

Naše firma vám poskytne kompletní servis včetně poradenství a zajištění materiálu. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci a vytvořit saunu na míru přesně podle vašich požadavků a přání. Pokud se rozhodnete pro výrobu sauny na míru u nás, můžete očekávat vysokou kvalitu a precizní zpracování. Máme bohaté zkušenosti s realizací projektů různé náročnosti. Díky tomu jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky a zajistit spokojenost našich zákazníků. 

Výhodou spolupráce s námi je také to, že se snažíme být co nejflexibilnější a přizpůsobit se potřebám zákazníka. Pokud si tedy přejete s námi spolupracovat, můžete očekávat individuální přístup a maximální snahu splnit vaše požadavky. Ke každému projektu navíc vytváříme 3D vizualizaci pro lepší představu.

Kontaktujte nás

+420 735 000 996 | info@saunako.cz