Venkovní sauna HARVIA Solide Compact

194 999 Kč vč. DPH

Sauna Solide Compact představuje designové řešení venkovní sauny od tradičního finského výrobce HARVIA. Pro výrobu sauny je použit kvalitní finský smrk. Sauna disponuje vnějším rozměrem 203 x 203 cm a je tedy vhodná pro 4 - 5 osob. Součástí dodávky je velká terasa, která spolu se saunou zabírá prostor 321 x 283,5 cm. Prosklené dveře a okno zajišťují skvělý výhled ze sauny.

194 999,00 Kč

V této verzi je dodávána bez technologie, lze tedy dle vlastních preferencí vybavit kamny na dřevo s komínem nebo elektrickými kamny s řídící jednotkou. 

Venkovní sauna HARVIA Solide Compact je vyrobena z masivního severského smrku. Součástí balení není střešní krytina - lze zvolit bitumen nebo trapézový plech. Po montáži je třeba saunu opatřit ochranným nátěrem, který zajistí dlouhou životnost sauny, a zároveň můžete saunu barevně přizpůsobit vaší zahradě. 

Celková výška sauny je 271 cm. 

Součástí dodávky je:
sauna, terasa, ochranná terasová mřížka, okno v dřevěném rámu, dveře v dřevěném rámu, lavice ze severského smrku, ventilační otvory a mřížky, podlahové desky a trámy, vnější rohové desky a stropní nosníky.

Poptávkový formulář

Venkovní sauna HARVIA Solide Compact