Venkovní sauna Alpina

299 719 Kč vč. DPH

Venkovní sauna Alpina o vnějším rozměru 210 x 210 cm je vhodná pro 4 - 5 osob. Sauna disponuje moderním vzhledem, který umocňuje vysoké okno a vnější obklad z masivního smrkového dřeva DHF o šířce 80 mm. Interiér sauny je vyroben z lípy. Součástí sauny jsou elektrická kamna s ovládáním na plášti HARVIA Cilindro 9 kW, která jsou zapuštěna do spodní lavice.

299 719,00 Kč

Sauna je dodávána včetně dřevěné odvětrávané podlahy. Horní lavice o šíři 62 cm je vhodná pro pohodlné ležení, spodní lavice o šířce 53 cm vyhovuje na pohodlné sezení. Dveře sauny jsou opatřeny zámkem proti neoprávněnému vniknutí. Saunové topidlo je moderně zapuštěno do rohové spodní lavice, přičemž jsou za použití nerezového lemu respektovány bezpečné vzdálenosti. Kamna lze doplnit o venkovní řídící jednotku, díky které lze lépe regulovat teplotu a zvýšit výhřevnost sauny. Podlaha je tvořena z 19mm silných podlahových desek. Sauna je standardně dodávána bez střešní krytiny. Lze použít bitumen nebo trapézový plech. 

Součástí vybavení je:
2x lavice š. 620 mm, 1x lavice š. 530 mm, podhlavník, ventilační šuplík, světlo se stínítkem, vypínač na světlo, saunová kamna HARVIA Cilindro PC90 (9 kW), nerezový lem ke kamnům, originální saunové kameny 80 kg, 4 m kabelu 5x2,5 mm ke kamnům, 4 m kabelu 2x1,5 mm k osvětlení.

Poptávkový formulář

Venkovní sauna Alpina