Venkovní sauna HARVIA Solide Compact Wood

242 460 vč. DPH

Sauna Solide Compact Wood představuje designové řešení venkovní sauny od tradičního finského výrobce HARVIA. Pro výrobu sauny je použit kvalitní finský smrk. Sauna disponuje vnějším rozměrem 203 x 203 cm a je tedy vhodná pro 4 - 5 osob. Součástí dodávky je velká terasa, která spolu se saunou zabírá prostor 321 x 283,5 cm. Prosklené dveře a okno zajišťují skvělý výhled ze sauny.

242 460,00 Kč

Součástí dodávky jsou saunová kamna na dřevo HARVIA 20 PRO s ochrannými štíty a originálním komínovým setem HARVIA.

Venkovní sauna HARVIA Solide Compact je vyrobena z masivního severského smrku. Součástí balení není střešní krytina - lze zvolit bitumen nebo trapézový plech. Po montáži je třeba saunu opatřit ochranným nátěrem, který zajistí dlouhou životnost sauny, a zároveň můžete saunu barevně přizpůsobit vaší zahradě.

Celková výška sauny je 271 cm.

Součástí dodávky je:

sauna, terasa, ochranná terasová mřížka, okno v dřevěném rámu, dveře v dřevěném rámu, lavice ze severského smrku, ventilační otvory a mřížky, podlahové desky a trámy, vnější rohové desky a stropní nosníky. Vytápění: saunová kamna na dřevo HARVIA 20 PRO, originální saunové kameny 40 kg, ochranný podlahový a kompletní štít, komínový set 1500 mm a prodloužení komínu.

Poptávkový formulář

Venkovní sauna HARVIA Solide Compact Wood