Venkovní sauna HARVIA Solide Compact Electric

231 618 Kč vč. DPH

Sauna Solide Compact Electric představuje designové řešení venkovní sauny od tradičního finského výrobce HARVIA. Pro výrobu sauny je použit kvalitní finský smrk. Sauna disponuje vnějším rozměrem 203 x 203 cm a je tedy vhodná pro 4 - 5 osob. Součástí dodávky je velká terasa, která spolu se saunou zabírá prostor 321 x 283,5 cm. Prosklené dveře a okno zajišťují skvělý výhled ze sauny.

231 618,00 Kč

Součástí dodávky jsou výkonná elektrická kamna HARVIA Vega Pro 10,5 kW s venkovní řídící jednotkou B2 PRO.

Venkovní sauna HARVIA Solide Compact je vyrobena z masivního severského smrku. Součástí balení není střešní krytina - lze zvolit bitumen nebo trapézový plech. Po montáži je třeba saunu opatřit ochranným nátěrem, který zajistí dlouhou životnost sauny, a zároveň můžete saunu barevně přizpůsobit vaší zahradě. 

Celková výška sauny je 271 cm.

Součástí dodávky je: 

sauna, terasa, ochranná terasová mřížka, okno v dřevěném rámu, dveře v dřevěném rámu, lavice ze severského smrku, ventilační otvory a mřížky, podlahové desky a trámy, vnější rohové desky a stropní nosníky. Technologie: saunová kamna HARVIA Vega Pro 10,5 kW, originální saunové kameny 40 kg, řídící jednotka Sentiotec B2 PRO, ochranná skříňka na řídící jednotku a mřížka pro cirkulaci vzduchu.

Poptávkový formulář

Venkovní sauna HARVIA Solide Compact Electric