Koupací sud HOT TUB Fancy 200 cm s vnitřním ohřevem

Nakonfigurujte si svůj sud

80 290 Kč vč. DPH

Koupací sud Fancy s vnitřním ohřevem (hot tub) o průměru 200 cm a vložkou Fiberglass. Relax na Vaší zahradě. Základní set obsahuje integrovaná kamna z nerezové oceli (AISI 304), komín včetně ochranného štítu a krytky, výběr ze tří odstínů vložky a z 12 odstínů nátěru jedlového dřeva, nerezové obruče, standardní schůdky a vypouštěcí ventil. Kapacita sudu až 6 osob.

80 290,00 Kč

Koupací sud HOT TUB Fancy je skvělou volbou pro relaxaci na Vaší soukromé zahradě, možné je však i jeho použití v komerčních prostorech - venkovní wellness u hotelů, apartmánů či penzionů. Sud je vyroben z kvalitního jedlového dřeva, které vždy natíráme do odstínu zvoleného zákazníkem. Vnitřek sudu tvoří odolná Fiberglass vložka, kterou nabízíme ve třech základních barvách (krémově bílá, světle modrá a šedá). Za příplatek jsme schopni zajistit i jiné odstíny. Vytápění zajišťují integrovaná kamna na dřevo s komínem, který je doplněn o ochranný štít a krytku. Základní set zahrnuje schůdky Standard, volitelně je možné dodat designově zaoblené schůdky Premium. Sudy HOT TUB Fancy jsou vybaveny vypouštěcím ventilem. Sud lze za příplatek dovybavit thermokrytemLED osvětlením, masážním systémem či prémiovými schůdky.

Impregnace sudu

Dřevěný obklad sudu a schůdky vždy natíráme ochrannou barvou. Nabízíme 12 různých odstínů, díky kterým si můžete barvu sudu přizpůsobit okolní zástavbě. Nátěr sudu je již zahrnutý v základní ceně.

1 - černý eben
2 - popelavě šedá
3 - špinavě bílá
4 - jantarový teak
5 - zlatý dub
6 - ořech
7 - borovice
8 - palisandr
9 - borovice
10 - čokoláda
11 - černá
12 - šedá

Barva vložky Fiberglass

Koupací sud lze vyhotovit ve třech základních barvách vnitřní vložky Fiberglass. Výběr odstínu nemá vliv na cenu. Pokud by vám nabízené barvy nevyhovovaly, dokážeme za příplatek zajistit i jiné odstíny.

LED osvětlení sudu - příplatková varianta

Sud Fancy může být doplněn o efektové osvětlení v podobě bodových LED světel. Nabízíme variantu Mini LED (10x malé bodové světlo 20 mm), Big LED (2x velké bodové světlo 50 mm) a Combi (kombinace malých a velkých světel - 2x velké + 2x malé; 4x velké + 2x malé; 10x malé + 2x velké).

Masážní systém - příplatková varianta

Masážní systém je skvělým způsob, jak koupací sud přetvořit na vířivku. Vybírat můžete ze tří variant: hydro masáž 1,1 kW (6 trysek, trysky shromažďují vodu a následně ji vystřelují do sudu), aero masáž 0,75 kW (12 trysek, trysky shromažďují okolní vzduch a následně ho vystřelují do sudu) a kombinovanou masáž (hydro a aero masáž dohromady).

Thermokryt - příplatková výbava

Thermokryt o průměru 200 cm je vyroben z eko kůže a vyztužen pěnovou izolací. Napomáhá udržet teplotu vody. Kryt je lehký a dokáže s ním manipulovat jedna osoba.

Schůdky

Základní cena zahrnuje schůdky Standard. Za příplatek dodáváme zaoblené schůdky Premium.

Další příplatkové varianty

Příprava pro vlastní filtraci, držák nápojů z nerezové oceli, opěrky hlavy (4 ks), dodatečná izolace sudu pěnou.

Dodání

Dodávku sudů Fancy zajišťujeme přepravní službou v rámci celé ČR. Cena se kalkuluje dle ceníku dopravce. Řidič dováží sud vcelku autem s hydraulickým čelem a pomáhá s vykládkou z auta. Přesun na finální místo je již v kompetenci zákazníka (sud váží cca 200 kg a je zapotřebí 4 - 5 osob).

Kontaktní formulář

Koupací sud HOT TUB Fancy 200 cm s vnitřním ohřevem